Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X509JB-WB501 ( TRANSPARENT SILVER ), - Intel Core i5-1035G1
Достапност:
Шифра: 49307
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X509JB-WB501 ( TRANSPARENT SILVER ), - Intel Core i5-1035G1 (6M Cache, up to 3.6 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), 256G PCIE G3X2 SSD , W/O ODD, NVIDIA GeForce MX110 2GB GDDR5, 802.11AC + BT4.0, 19.4mm thin, 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HD WebCam, HDMI 1.4, SD card slot, 1.7kg, 42WHrs, 2-cell Li-ion Prismatic Battery pack, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare type, PN: 90NB0QD1-M00820
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it