Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO S145-15IIL ( BLACK )- Intel® Core™ I5-10210G1 Processor (
Достапност:
Шифра: 49282
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO S145-15IIL ( BLACK )- Intel® Core™ I5-10210G1 Processor (6M Cache, up to 3.60Ghz), nVidia MX130 2GB, 8GB DDR4 2666MHz, 512GB SSD, NO/ODD, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FullHD (1920x1080), P/N: 81WB006ARM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela