Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad S145-15IIL Platinum Grey, - Intel Core I3-1005G1
Достапност:
Шифра: 49280
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
LENOVO IdeaPad S145-15IIL Platinum Grey, - Intel Core I3-1005G1 (4MB cache, up to 3.4GHz), Intel HD Графичка карта, 8GB DDR4 Рам Меморија, 256GB SSD Диск, HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x Графичка карта, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080), P/N: 81W80036RM
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG