Бренд: HP
Краток опис: HP OMEN 15-DC1025 / Windows 10 (Black), - Core™ i7-9750H (12M
Достапност:
Шифра: 49263
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP OMEN 15-DC1025 / Windows 10 (Black), - Core™ i7-9750H (12M Cache up to 4.5 GHz), NVIDIA® RTX 2060 6GB, 12GB DDR4 2666MHz, 1TB HDD + 512GB SSD, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Memory Card Reader, Weight: 2,4kg, Battery: 3-cell lithium ion, 15,6" (1920x1080) Full HD IPS, Widnows 10 Home, P/N:8RX64UA#AB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF