Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE55TU8072UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart телевизор, Рез
Достапност:
Шифра: 49243
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE55TU8072UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, PQI 2100, Crystal процесор 4K, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, Mega контраст, UHD Dimming, HDR, New Bezel-less design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C/S, Game mode, Ambient Mode, Bluetooth Remote, Digital Assistant, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi вграден, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG