Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55Q60TAUXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolu
Достапност:
Шифра: 49240
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE55Q60TAUXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3100, Quantum HDRx, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum processor Lite Processor, Supreme UHD Dimming, Ultimate UHD Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View, Multiroom link, TV Sound Connect, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG