Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 - Intel® Core™ i5-10210U Processor (6M Cache, up to 4.2 GHz), Intel® HD Graphics 620, 8GB DDR4, 1TB SSD, N/A, HD Web Camera (720p), WiFi, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, 15.6" (1920x1080) , P/N:NX.HM2EP.005
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje