Бренд: HP
Краток опис: HP 15-db1012nia (GRAY), - AMD Ryzen 5 3500U (4M Cache, up to 3.7
Достапност:
Шифра: 49168
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HP 15-db1012nia (GRAY), - AMD Ryzen 5 3500U (4M Cache, up to 3.7 GHz), AMD Radeon Vega Интегрирана Графичка карта, 8GB 2400MHz DDR4, 512GB SSD Диск, HD Веб камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 9RA22EA#BH5
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG