Бренд: Asus
Краток опис: Asus N571GD-WB711, Intel Core i7-9750H Processor 2.6 GHz (12M Ca
Достапност:
Шифра: 49145
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Asus N571GD-WB711, Intel Core i7-9750H Processor 2.6 GHz (12M Cache, up to 4.5 GHz), 8GB DDR4 (1xSlot Free for upgrade), SATA3 512G M.2 SSD, N/A, NVIDIA GeForce GTX 1050 (N17P-G0) 4GB GDDR5, 802.11AC DualBand (2*2) + BT4.2, None, Illuminated KB, Super Slim metal chassis (<20mm), Harman Kardon speakers, FingerPrint 4xUSB(2x2.0, 1x3.0, 1x3.1), HDMI, LAN port, Card reader, <2.3kg, 47WHrs, 3 cell Li-ion Battery Pack, ENDLESS LINUX, 15.6" IPS FHD LED (1920x1080) non-glare type, 300nit, PN: 90NB0NR1-M08820
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it