Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A715 Galaxy A71 Silver, 6.7 Inch Super AMOLED capacit
Достапност:
Шифра: 49018
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A715 Galaxy A71 Silver, 6.7 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Multitouch (~87.2% screen-to-body ratio), CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver), GPU: Adreno 618, Internal Memory: 128 GB, Memory Card Slot Up to 256 GB, RAM: 6GB, Primary Camera: 64.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP + 5.0 MP, Video 2160p@30fpss, Front Camera: 32 MP, OS: Android v 10.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Fingerprint (under display) accelerometer gyro proximity compass ANT+, Non-removable Li-Ion 4500 mAh battery, P/N: SM-A715FZSUSEE
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 128GB
Големина на екран Над 6.5'' инчи
Рам 6GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG