Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPad Air 3 Wi-FI 10.5 64GB Space Gray, 10.5"(2224 x 1668
Достапност:
Шифра: 48981
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Apple iPad Air 3 Wi-FI 10.5 64GB Space Gray, 10.5"(2224 x 1668 pixels) IPS LCD Apple A12 Bionic (7 nm), iOS 12.1.3, Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) Apple GPU (4-core graphics), 64GB ROM, 8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF, Bluetooth 4.2, Wi Fi (802.11 b/g/n/ac)dual band, Non-removable Li-Po battery (32.4 Wh)
Екран 10'' инчен
Процесор Hexa Core
Меморија 3GB RAM
Диск 64GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm