Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPad 7 10.2-inch Wi-Fi 32GB Silver, 10.2"(2160-by-1620 pix
Достапност:
Шифра: 48975
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Apple iPad 7 10.2-inch Wi-Fi 32GB Silver, 10.2"(2160-by-1620 pixels) IPS Apple A10 Fusion chip 64 bit, iOS 12.1.3, 32GB ROM,, Camera 8 MP, f/2.4, Bluetooth 4.2, Wi Fi (802.11 b/g/n/ac)dual band, Non-removable Li-Po battery (32.4 Wh)
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 3GB RAM
Диск 32GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555