Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A515 Galaxy A51 White, 6.5 Inch Super AMOLED capaciti
Достапност:
Шифра: 48934
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A515 Galaxy A51 White, 6.5 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Multitouch, Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Internal Memory: 128 GB, Memory Card Slot Up to 256 GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 48.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP + 5.0 MP, Front Camera: 32 MP, OS: Android 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Fingerprint (under display) Proximity Accelerometer Compass Gyroscope, Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery, P/N: SM-A515FZWVEUF
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 128GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Рам 4GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG