Бренд: ADMET
Краток опис: AGM M2 QMOBILE L2, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.8" Color Di
Достапност:
Шифра: 48821
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AGM M2 QMOBILE L2, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.8" Color Display, Smart camera, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, Lithium ion 1200mAh battery
Големина на екран До 4'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG