Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X543UB-DM881 (SLATE GRAY), Intel Core™ i3-7020U ( 2.3 GHz,
Достапност:
Шифра: 48814
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS X543UB-DM881 (SLATE GRAY), Intel Core™ i3-7020U ( 2.3 GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 (on-board 4GB) , 256GB SSD, NVIDIA GeForce MX110 2GB GDDR5, BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 2kg, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0IM7-M14740
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i3
Меморија 4GB RAM
Диск 256GB SSD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela