Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Watch GT 2 (46MM) Pebble Brown, Display diagonal 1.39 inc
Достапност:
Шифра: 48791
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei Watch GT 2 (46MM) Pebble Brown, Display diagonal 1.39 inch, AMOLED, GLONASS, GPS, Heart rate monitor, Accelometer, Barometer, Gyroscope, Water resistant, 55024475
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG