Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 (TB-X505L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capa
Достапност:
Шифра: 48758
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 370 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 198 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo TAB M10 (TB-X505L), Black, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција: 1280 x 800 pixels, Процесор 2.0GHz ARM Qualcomm QUAD Core, Внатрешна меморија: 32GB, microSD, up to 256GB, Рам Меморија: 2 GB, Примарна Камера: 5 MP, autofocus, Секундарна Камера: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v8.01, Батерија: Non-removable Li-Ion 4850 mAh,
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 32GB EMMC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG