Бренд: DOOGEE
Краток опис: DOOGEE X90 Black, Dual SIM, 6.1" 19:9 waterdrop screen, 1280 x 6
Достапност:
Шифра: 48550
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DOOGEE X90 Black, Dual SIM, 6.1" 19:9 waterdrop screen, 1280 x 600 HD LTPS Screen, GSM:B2/B3/B5/B8 WCDMA: B1/B8, CPU: MT6580A/WA Quad-Core Cortex A7 1.3GHz, Internal Memory: 16GB up to 64GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 8MP+5MP With LED Flash, Seconday Camera: 8MP, Face Unlocking/G-sensor /Proximity sensor / Ambient light senor /GPS, Bluetooth, WIFI /FM, OS: Android 9.0 , Battery: Lithium-Ion 3400 mAh
Напреден Филтер
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 16GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Рам 1GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela