Бренд: CUBOT
Краток опис: CUBOT J5 Black, Dual SIM, 5.5" (960 x 480), 3G: 2100/900 MHz, Ch
Достапност:
Шифра: 48541
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
CUBOT J5 Black, Dual SIM, 5.5" (960 x 480), 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MT6580, CPU: Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7, GPU: Mali-400 MP2, Internal Memory: 16GB up to 128GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 8MP With LED Flash, Seconday Camera: 5MP, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Sensors: G-sensor/ Proximity Sensor/ Light, OS: Android 9.0 , Battery: Removable Lithium-Ion 2800 mAh
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 16GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Рам 2GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG