Бренд: CUBOT
Краток опис: CUBOT J5 Gradient, Dual SIM, 5.5" (960 x 480), 3G: 2100/900 MHz,
Достапност:
Шифра: 48540
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
CUBOT J5 Gradient, Dual SIM, 5.5" (960 x 480), 3G: 2100/900 MHz, чипсет: Mediatek MT6580, процесор: Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7, графичка: Mali-400 MP2, Внатрешна меморија: 16GB up to 128GB, RAM: 2GB, Примарна камера: 8MP With LED Flash, секундарна камера: 5MP, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Сензори: G-sensor/ Proximity Sensor/ Light, OS: Android 9.0 , батерија: Removable Lithium-Ion 2800 mAh
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 16GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Рам 2GB
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG