Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-T290 Galaxy Tab A, Black Color, 32GB WiFi Таблет, 8.0
Достапност:
Шифра: 48414
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-T290 Galaxy Tab A, Black Color, 32GB WiFi Таблет, 8.0" Main Display Size, TFT capacitive touchscreen, 16M colors, 1280 x 800 pixels, 216 ppi pixel density, Multitouch TouchWiz UX UI, Процесор Quad-core 2.0 GHz, Snapdragon 429, Рам Меморија 2GB, Operating system Android 9.0, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, Bluetooth v4.0, A2DP, Infrared port, USB microUSB v2.0, microSD, up to 512GB, Примарна Камера: 8.0 MegaPixels, Geo-tagging, Video 720p@30fps, Секундарна Камера 2MegaPixels, Sound: Loudspeaker with stereo speaker, Vibration, MP3 ringtones, 3.5mm jack, Sensors Accelerometer, GPS with GLONASS, Li-Po 5100 mAh Батерија, Димензии: 210 x 124.4 x 8 mm, Weight: 345g, P/N: SM-T290NZKASEE
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 32GB EMMC
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR