Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Amazfit Verge Grey, Екран: AMOLED, 1.3 инчи, 360×360 пикс
Достапност:
Шифра: 48253
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xiaomi Amazfit Verge Grey, Екран: AMOLED, 1.3 инчи, 360×360 пиксели, Процесор: 1.2GHz Dual Core, RAM меморија и меморија за складирање: 512MB и 4GB, ОС: заштитен оперативен систем, IP рејтинг IP68, Отпорност на вода: До 1 метар (или 3,3 стапки) до 30 мин, Тежина 46гр, Батерија: 390 mAh 5 дена
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF