Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Vivo PC PN60 , INTEL Core i3-8130U, 4GB RAM DDR4 ( 2x 2400MHz ), 240GB SSD, Intel®UHD Graphics 600, INTEL 802. 11ac, BT5.0(1*1), 10/100/1000 Mbps, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 1 x USB 2.0(w/ quick charge), 1 x Audio Jack, 1 x K-Lock(side), 1 x HDMI, 1 x MiniDP, 1 x Optional I/O port, 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 1 x RJ45 LAN, 1 x DC-in, 1x COM port, 90MR0011-M00030
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela