Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-41-R0T1, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up t
Достапност:
Шифра: 48155
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ACER Aspire 3 A315-41-R0T1, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Vega 8, RAM 4GB, 1TB HDD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.GY9EX.033
Екран 15.6'' инчен
Процесор AMD
Меморија 4GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта AMD Radeon
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm