Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-A105 Galaxy A10 Blue, Dual Sim, 6.2 Inch IPS TFT capacitive touchscreen, Multitouch, Chipset: Exynos 7884, Octa-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz), Internal Memory: 32GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 13MP f/1.9, 28mm (wide), Front Camera: 5MP f/2.0, 12mm (ultrawide), OS: Android v 9.0 (Pie), Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, Sensors: accelerometer proximity, Non-removable Li-Ion 3400 mAh battery, P/N: SM-A105FZBUSEE
Напреден Филтер
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 32GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Рам 2GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje