Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE55Q60RATXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart телевизор,
Достапност:
Шифра: 48077
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG QE55Q60RATXXH, 55" (138cm) UltraHD QLED Smart телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, Q Color, PQI 3000, Quantum HDRx, Mega контраст, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum процесор 4K, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi вграден, Multiroom link, телевизор Sound Connect, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Smart Remote, Connections: 4 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Wifi Да
Резолуција 4K UHD
SMART Да
Дијагонала 55'' (140cm)
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG