Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab E7 (TB-7104F), Ebony Black, 7" Wi-Fi , IPS LCD capac
Достапност:
Шифра: 48073
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab E7 (TB-7104F), Ebony Black, 7" Wi-Fi , IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1024x600 pixels, Chipset: Mediatek MT8167 Processor, CPU: Quad-Core 1.3GHz Cortex A53, Internal Memory: 8GB, microSD, up to 64 GB, RAM: 1 GB, Primary Camera: 2 MP, autofocus, Secondary Camera: 0.3 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android v8,1 Oreo , Battery: Non-removable Li-Ion 2750 mAh, PN: ZA400008BG
Напреден Филтер
Екран 7'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Диск 8GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela