Бренд: ST
Краток опис: ST-32NE4700, 32" (82cm) Android SMART LED TV, Superior Technolog
Достапност:
Шифра: 48009
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32NE4700, 32" (82cm) Android SMART LED TV, Superior Technology, HD Ready, DVB-T/DVB-C, CVTE 5510, DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 7, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45
Напреден Филтер
Wifi Да
Резолуција HD
Оперативен систем Андроид
SMART Да
Дијагонала 32'' (82cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF