Бренд: Intel
Краток опис: Intel GAMER ADVANCE +, Intel Core i5-8400 2.8 GHz up to 4.0 GHz,
Достапност:
Шифра: 47991
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel GAMER ADVANCE +, Intel Core i5-8400 2.8 GHz up to 4.0 GHz, Kingston 8GB 2400MHz DDR4 Non-ECC, HDD 1TB Toshiba 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, ASUS EX-RX570-4G , ASUS PRIME H310M-K R2.0, Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, 3*LED double side halo fan with BLUE color in fornt panel, PSU Corsair Builder Series CX, 750 Watt, PODAROK Genius Gaming Mouse X-G200 + Genius Gaming Keyboard Scorpion K215
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela