Бренд: ADMET
Краток опис: Cellphone B350E Feature phone Blue, 1.77" Color Display, Back ca
Достапност:
Шифра: 47970
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cellphone B350E Feature phone Blue, 1.77" Color Display, Back camera 1.3MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), 800mah Flash size: 32MB+32MB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book,Lithium ion 600mAh battery
Внатрешна Меморија 32MB + 32MB
Големина на екран До 4'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm