Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster ErgoStand III, Ergonomic Design, Exclusive Fan Blad
Достапност:
Шифра: 47949
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster ErgoStand III, Ergonomic Design, Exclusive Fan Blade Design, Loop Dynamic Bearing (LDB), Ultra Quiet Operation, Aluminum Fan Speed Dial, Dust-Free Maintenance, Cable Management and USB Hub with 4 ports, R9-NBS-E32K-GP
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela