Бренд: ST
Краток опис: ST-T781, Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core A3
Достапност:
Шифра: 47778
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-T781, Superior Technology, 7" Black Tablet, CPU: Quad-core A33 up to 1.2GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 6.0, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 1.024x600 resolution, format: 16:9, 2 Cameras (Camera built in front + Camera built in rear Cabinet 2.0 Megapixels), Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, Micro USB x 1, USB 2.0 /HOST, External memory: Support SDHC/SDXC(up to 32GB), G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm stereo output, Three axis gravity sensors, Battery: 3.7v/2.000mAh, USB cable, Adapter 5V/1.5A
Екран 7'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Диск 8GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555