Бренд: Various
Краток опис: 15.6" Slim Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768
Достапност:
Шифра: 47548
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
15.6" Slim Notebook Panel LED, Class A, Resolution: 1.366 x 768 Glossy, Class A, Connector 30 pin, BOE, N156BGA-EB2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555