Бренд: HP
Краток опис: HP Pavilion 24-F0025XT ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( Black )- Intel
Достапност:
Шифра: 47375
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP Pavilion 24-F0025XT ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN ( Black )- Intel® Core™ i5-8400T (9MB Cache, up to 3.3GHz ), Intel® HD Graphics 630, 8 GB DDR4-2133 SDRAM (2 x 4 GB) up to 16GB, 1 TB 7200 rpm, DVD-RW, 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0, 1x USB 3.0 (Type-C™), 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1 headphone/microphone combo, RJ-45 LAN, Audio Line In, Audio Line Out, Media Card Reader, 23.8" diagonal FHD UWVA anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080), Windows 10 Home, Wireless KB & Mouse
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm