Бренд: ST
Краток опис: ST MISTER Mens City Велосипед, 28ST031, Superior technology, Со
Достапност:
Шифра: 47247
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 601 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 310 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MISTER Mens City Велосипед, 28ST031, Superior technology, Со заден багажник, Сина боја, 7 брзини, Метален рам 27.5x18.5 инчи, Предна и Задна кочница, Големина на гуми INNOVA 2.5x2.125, VIMIA внатрешна гума, Заден менувач, Преден менувач, Пренос-Ѕвезда: 6-фаз, Шифтер SHIMANO, Касетна средна осовина, Aлуминиумски рачки за кочници, Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem, Ергономско седиште, Дупли алуминиумски бандажи, Quick release тркала, Браници на тркала, Преден + Заден катадиоптер, Пумпа за гуми, Штендер
Тип Велосипеди
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG