Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO LEGION Y530-15ICH (Black) - Intel® Core™ i7-8750H Proces
Достапност:
Шифра: 46969
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LENOVO LEGION Y530-15ICH (Black) - Intel® Core™ i7-8750H Processor, NVIDIA GeForce GTX 1050 4G, 8GB DDR4 RAM 2666MHz Memory, 1TB HDD, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Memory Card Reader, Weight: 2,3kg, Battery: 3-cell lithium ion, 15.6" (1920x1080) Full HD IPS, P/N: 81FV003NRM
Напреден Филтер
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 8GB RAM
Диск 1TB HDD
Графичка карта nVidia
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela