Бренд: Roline
Краток опис: 11.01.9018-50 ROLINE Serial Link Cable, DB9 F/F, 1.8m
Достапност:
Шифра: 46698
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.01.9018-50 ROLINE Serial Link Cable, DB9 F/F, 1.8m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela