Бренд: Roline
Краток опис: S1415-25 Standard UTP Patch Cord Cat. 5e, White 15m
Достапност:
Шифра: 46674
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
S1415-25 Standard UTP Patch Cord Cat. 5e, White 15m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela