Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Cerberus Combo Keyboard and Mouse Combo, 4-colour breathing
Достапност:
Шифра: 46550
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Cerberus Combo Keyboard and Mouse Combo, 4-colour breathing LED illumination, USB connector, Max 2,500 DPI, Black/Red Color, USB 90YH0141-B2UA00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje