Бренд: ST
Краток опис: ST BS-E180 TRANSPARENT, Superior Technology, Дигитална телесна в
Достапност:
Шифра: 46292
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BS-E180 TRANSPARENT, Superior Technology, Дигитална телесна вага, Транспарентна, XXL платформа од темперно стакло 6мм, голем ЛЦД Дисплеј, 180кг капацитет, градуација од 100гр, автоматско вклучување и исклучување, индикатор за преоптоварување и за слаба батерија, опремена со 4 прецизни сензори, користи 1x CR2032 батерија која е вклучена
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela