Бренд: ST
Краток опис: Selfie Stick Standard with hand strap, pin: 3.5mm with line, Col
Достапност:
Шифра: 46218

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Selfie Stick Standard with hand strap, pin: 3.5mm with line, Color: Black/Gold cap, BOX packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm