Бренд: ST
Краток опис: Selfie Sticker PREMIUM with Bluetooth, Mirror for using the smar
Достапност:
Шифра: 46216

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Selfie Sticker PREMIUM with Bluetooth, Mirror for using the smartphone with back camera and able to use flash of the smartphone, Color: Black, BOX packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt