Бренд: ST
Краток опис: ST GIRL POWER 2.0 MTB Велосипед 20SE02, Superior technology, MT
Достапност:
Шифра: 46120
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,295 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 369 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 190 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST GIRL POWER 2.0 MTB Велосипед 20SE02, Superior technology, MTB Велосипед, Розевo/бела боја, 6 брзини, Метален рам, Предна и Задна кочница V Brake, Големина на гуми CHISAI 20x2.125, VIMIA внатрешна гума, Заден менувач SAIGUAN 6 брзини, Касетна средна осовина, MAYA ланец, Полу алуминиумски рачки за кочници, Алуминиумски држач за рачките Aluminium Stem, Ергономско седиште, Челични бандажи, , Заден катадиоптер, Штендер
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG