Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches
Достапност:
Шифра: 45560
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Internal Memory: 16 GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v7.0.1 (Nougat), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v4.0, Sensors: Accelerometer, Weight: 329gr, Battery: Non-removable Li-Ion 4850 mAh
Напреден Филтер
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
Диск 16GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela