Бренд: Roline
Краток опис: 11.99.8819-100 VALUE Printer Cable USB2.0 Cable, A-B, M/M, 1.8m
Достапност:
Шифра: 43056
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.99.8819-100 VALUE Printer Cable USB2.0 Cable, A-B, M/M, 1.8m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555