Бренд: Roline
Краток опис: 19.99.1018-50, Pow. Cab.,strai. IEC,black,1.8m
Достапност:
Шифра: 42570
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
19.99.1018-50, Pow. Cab.,strai. IEC,black,1.8m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela