Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Sculpt Mobile Keyboard, Bluetooth Conection, Bluetooth
Достапност:
Шифра: 41958
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Microsoft Sculpt Mobile Keyboard, Bluetooth Conection, Bluetooth Reciever, Microsoft Windows 8 and Windows 7 compatible, P/N: T9T-00013
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm