Бренд: Roline
Краток опис: 21.15.0165-50 ROLINE FTP Patch Cord Cat.5e, black, 5.0m
Достапност:
Шифра: 39342
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.15.0165-50 ROLINE FTP Patch Cord Cat.5e, black, 5.0m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje