Бренд: Cooler Master
Краток опис: CoolerMaster R9-NBC-U2PK-GP PLUS, NotePal U2 Plus Dual FAN Black
Достапност:
Шифра: 38741

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster R9-NBC-U2PK-GP PLUS, NotePal U2 Plus Dual FAN Black Portable cooling pad up to 17"
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm