Бренд: Genius
Краток опис: Genius Slimstar 8000ME Wireless black combo (Keyboard Slimstar +
Достапност:
Шифра: 38739
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius Slimstar 8000ME Wireless black combo (Keyboard Slimstar + Mouse optical 1000dpi black)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela